Ivo Brieža spēlfilmas „Filma” pirmizrāde 30.martā30. martā plkst. 19.00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks filmu studijas "Mistrus Media" producētās režisora Ivo Brieža spēlfilmas „Filma” pirmizrāde. Filma, kas tapusi ar Nacionālā Kino centra un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu,  nominēta Nacionālajam Kino festivālam „Lielais Kristaps” kategorijā „Labākā īsmetrāžas spēlfilma”.

 

No 30.marta filma „Filma” būs arī kinoteātra „Splendid Palace” repertuārā un to būs iespējams skatīt arī nacionālā kino festivāla „Lielais Kristaps” filmu skatē.  

 

Filmas stāsta, kā trīs jauni vīrieši dodas uz vientuļu lauku māju, lai nedēļas laikā uzfilmētu filmu, kas viņus padarīs par ievērojamiem cilvēkiem. Nevienam no viņiem nav iepriekšējās pieredzes, taču ir vajadzība mainīt dzīvi. Viņi izmēģina dažādas pieejas kinomākslai, taču neviens no šiem ceļiem neizskatās pārliecinošs. Komanda nokļūst radošā strupceļā, taču likme ir pārāk liela, lai tik ātri padotos. Cerot uz otra talantu atraisīšanu, aizvien vairāk laika paiet vienam otru ietekmējot. Atklājas viņu līdz šim neredzamās raksturu šķautnes, kas tikai sarežģī attiecības un filmas veidošanu. Drīz katrs ir pats par sevi un, kad eksperiments jau šķiet pilnīgi izgāzies, viens no viņiem tiek atrasts miris. Varbūt tā ir nejaušība, taču pēkšņi ir sanākusi Filma.

 

 
Režisori: Ivo Briedis, Māra Ķimele
Lomās: Toms Auniņš, Normunds Griestiņš, Pēteris Nebars
Scenārists: Ivo Briedis
Operators: Andrejs Rudzāts
Māksliniece: Kristīne Plūksna
Režisora asistente Daiga Livčāne
Montāžas režisors Pēteris Ķimelis
Mūzikas autori: Mionia, TV MASKAVA, Toms Auniņš
Skaņu režisors: Rodions Zolotarjovs
Producenti: Gints Grūbe, Līga Gaisa, Inese Boka-Grūbe


 
www.facebook.com/filmaFilma
www.draugiem.lv/filmafilma
www.mistrusmedia.lv


 
Informāciju sagatavoja
Inese Boka-Grūbe, producente
Tālr. 29259580, e-pasts: inese.bokae simbolsmistrusmedia.lvP O T C P S Sv
    123 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Aptauja

Kurā jomā, jūsuprāt, radošās industrijas sniedz visnozīmīgāko ieguldījumu?

Uz augšu