Sadarbības partneri

 

Ņemot vērā faktu, ka 1. martā, 13.00, beidzās projektu iesniegšanas termiņš ES programmas „Eiropa pilsoņiem” projektu uzsaukuma 1. kārtā, šobrīd nav iesūtīts neviens jauns sadarbības piedāvājums. Jaunākie sadarbības piedāvājumi no sadarbības partneriem, kuri vēlēsies piedalīties starptautisku projektu īstenošanā ES atbalsta programmas „Eiropa pilsoņiem” 2017. gada 2. kārtas ietvaros tiks publicēti pēc to iesūtīšanas brīža.

 

ES programmas "Eiropa pilsoņiem" informācijas punkts Latvijā piedāvā iespēju pašvaldībām un pilsoniskās sabiedrības organizācijām iesūtīt savus sadarbības piedāvājumus, lai atrastu sadarbības partnerus no visām ES programmas „Eiropa pilsoņiem” dalībvalstīm un varētu īstenot projektus šīs programmas ietvaros. 

Iesūtītie partneru meklēšanas piedāvājumi tiks nosūtīti visiem ES programmas „Eiropa pilsoņiem” kontaktpunktiem Eiropas Savienībā, kā arī citās attiecināmajās valstīs un projektu koordinatori tos izplatīs savās valstīs, lai tie būtu pieejami potenciālajiem projekta partneriem.

Sadarbības piedāvājuma forma (MS Word formātā) angļu valodā piejama ŠEIT
Sadarbības piedāvājuma formas aizpildīšanas instrukcija ŠEIT