Izziņojot vairāk kā 2000 dažādus latviešiem noderīgus notikumus visā pasaulē, portāls Latviesi.com nodrošina lielāko Latvijas diasporas notikumu kalendāru

Šogad esam veikuši uzlabojumus notikumu kalendārā, kas to padarīs par lielāku atbalstu latviešu kopienām, nodrošinot lielāku publicitāti dažādiem diasporas pasākumiem gan savās mītnes zemēs, gan Latvijā. Esam izveidojuši iespēju izvietot Notikumu kalendāra datubāzi diasporas kopienu mājas lapās, kurās automātiski tiktu nodrošināta aktuālās informācijas atjaunošanās, tādējādi samazinot darbu lapu administratoriem.

Kalendārā tehniski ir iestrādāta iespēja atlasīt interesējošo informāciju pēc valsts un tematikas, kas atvieglo interesentiem iespēju saņemt tieši sev adresēto informāciju. Papildus ir izstrādāts risinājums notikumu kalendāra datubāzes integrēšanai IPhone un Android mobilo tālruņu lietotājiem. Tas dos iespēju daudz plašākam cilvēku skaitam vieglāk sekot līdzi un iesaistīties tautiešu ārpus Latvijas pasākumos un redzēt jaunākās aktualitātes mūsdienīgā veidā.

Vienotā diasporas notikumu kalendāra prezentācija notiks 2018. gada 6. novembrī. plkst. 17.30, Kultūras ministrijā, K.Valdemāra iela 11-a, Rīga, kā arī to būs iespējams vērot tiešraidē Facebook.

Latviesi.com ir interneta portāls latviešiem ārpus Latvijas, kas sniedz noderīgu informāciju un nodrošina kopienas komunikācijas platformu latviešiem visā pasaulē, ar mērķi palīdzēt latvietības stiprināšanā, ikdienas sadzīvē un strādājot, studējot vai ceļojot ārpus Latvijas.

Latviesi.com projektu “Vienota latviešu diasporas Notikumu kalendāra datubāzes attīstīšana" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un tas ir īstenots projekta Nr. 2018.LV/DP/10/24 ietvaros.

Sīkāka informācija:
Indulis Bērziņš
Latviesi.com vadītājs
e-pasts: redakcija@latviesi.com