Cirkā - Olle Saloranta Strandberg un Sara de Vylder lekcija/performace “Sfēras lekcija”

Turpinot tradīciju ciklā "Sarunas par cirku", aicinām cirka māksliniekus un domātājus paskatīties uz cirku ar citām acīm.

Šoreiz cikla ietvaros aicinām Jūs uz Olle Saloranta Strandberg un Sara de Vylder lekciju/performaci “Sfēras lekcija”, kas norisināsies otrdien 2. jūlijā plkst 14.00 Rīgas cirka Zirgu stallī.

Olle: “Iesaistoties vienā no mūsdienīgākajiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem, mēs kā mākslinieki esam pievērsušies nākotnes pieejas veidošanai izpratnei par vērtību.

Mēs sākām mākslas projektu, kurā mēs pakāpeniski izdzēšam robežas starp skatuves mākslu, ekonomiku un organizāciju. Mēs to darām, lai radītu paralēlu ekonomiku kultūras nozarē, iesākumā koncentrējoties uz cirku. Mākslas formu, kas pēc savas būtības ir pārrobežu, globāla un balstītā savstarpējā uzticībā un drosmē riskēt. “

“Sfēras lekcija” ir lekcija/performance. Tā runā par to, kā būt darbiniekam organizācijā bez darbiniekiem, un radīt mākslu sfērā, kas apšauba iesīkstējušus uzskatus par ieguldījumu atdevi un no jauna definē uzņēmējdarbību.

Sarunas mērķi:

*Iepazīstināt ar cirka ekosistēmai alternatīvu biznesa modeli;

* Būt atvērtiem jaunām pārdomām par cirka vērtībām;

* Iztēloties, kā digitalizēt radošo procesu.

Šī lekcija atklās starptautiksā cirka tīkla Circostrada Network VSIA Rīgas cirks un festivāla RE RIGA kopīgi organizēta Laboratorija CS LAB#4, kas aizsāksies Rīgā un turpināsies Cēsīs līdz 4. jūlijam. Šī būs jau 4. laboratorija tīkla organizētajā sērijā, kas katru gadu norisinās citā valstī. Šoreiz dalībnieki koncentrēsies uz cirka vērtībām, kas rodas mākslinieciskajā procesā, un to, kā tās var tikt izmantotas organizējot darba procesu.

Vairāk informācijas par lekciju, lekcijas vadītājiem un laboratoriju: http://www.circostrada.org/en/cs-lab4-wanna-experience-artistic-bubble?fbclid=IwAR2FGaTDeRR2-u6otkPoKy2vk7fgZPKMCQ8T62kw1xRsO6dk8CzRJ6g-znQ

Pasākums ir bezmaksas, bet vietu skaits ir ierobežots, tāpēc ļoti novērtēsim, ja mūs informēsiet par savu klātbūtni.

Ar cieņu,
Māra Pāvula
VSIA "Rīgas cirks"
Stratēģiskās attīstības vadītāja
+371 25630555