Aicinājums pieteikties partnerības veicināšanas pasākumam Igaunijā

Igaunijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts organizē vienas dienas partnerības veicināšanas semināru Paidē, Igaunijā 11.augustā.

Pasākuma mērķis ir veidot sadarbības iespējas nākotnē starp dažādām organizācijām un pašvaldībām, to iestādēm. Pasākums notiek vienā laikā ar ikgadējo Arvamus festivālu (Opinion Festival) https://www.arvamusfestival.ee/en/ .


Dalībnieki ir aicināti piedalīties partnerības veicināšanas sesijā un pēc tās piedalīties arī pašā Arvamus festivālā, kas būtu labs ieguvums organizācijas kapacitātes stiprināšanai un starptautiskās pieredzes iegūšanai.


Partnerības veicināšanas sesija ļaus iepazīstināt savu organizāciju un iepazīt citas organizācijas no tuvējām kaimiņvalstīm.
Lai piedalītos partnerības veicināšanas sesijā, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT

Pieteikšanās termiņš – 2017.gada 2.augusts.

Norises vieta un transports.


Partnerības veicināšanas pasākums norisināsies Wabalinna House telpās, pavisam netālu no Arvamus festivāla norises vietas, lai nodrošinātu dalībniekiem ērtāku nokļūšanu festivāla norises vietā.


Latvijas dalībniekiem ir iespēja pievienoties lietuviešu delegācijai 11.augusta rītā, ap plkst.07:00 izbraukšanā no Rīgas. (Vieta tiks precizēta un to varēs noskaidrot no ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkta, tel. 67330289, e-pasts: Andrejs.Lukins@km.gov.lv ). Atgriešanās ar lietuviešu delegāciju tiek plānota ap plkst. 16:00. Dalībnieki var arī paši organizēt savu ceļošanas veidu, ņemot vērā, ka transporta izdevumi būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Detalizēts uzaicinājums un pasākuma apraksts pieejams ŠEIT

Kontaktinformācija Latvijā:
ES programmas informācijas punkts Latvijā
Andrejs Lukins
Tel. 67330289
E-pasts: Andrejs.Lukins@km.gov.lv