Mediju pasākumā informēs par tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu atbalsta iespējām

Rīt, 11. augustā, plkst. 10:00 – pirms tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu rīkotās akcijas “Kultūrai IR jāstrādā” - Kultūras ministrija (KM) aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz mediju pasākumu, kurā informēs par atbalsta mehānismiem, kuriem Covid-19 negatīvās ietekmes mazināšanai var pieteikties kultūras pasākumu, tostarp tehniskā nodrošinājuma uzņēmumi. Mediju pasākums notiks KM Lielajā zālē (Kr. Valdemāra iela 11A, Rīga).

Mediju pasākumā piedalīsies kultūras ministrs Nauris Puntulis, Valsts kultūrkapitāla fonda pārstāvis un Latvijas pasākumu rīkotāju un pasākumu producentu padomes vadītājs Ģirts Majors.

Kā KM informējuši tās organizatori, tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu akcijas “Kultūrai IR jāstrādā” mērķis nekad nav bijis vērsties pret Kultūras ministriju vai jebkuru citu kultūras sektorā strādājošu organizāciju. Akcijas mērķis ir informēt sabiedrību par pasākumu nozares tehnisko piegādātāju situāciju un aicināt valdības atbildīgās institūcijas rīkoties nozares glābšanai. Akcijai izvēlētā vieta – pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja - ir saistīta ar tehniskā nodrošinājuma nozares piederību kultūras un pasākumu nozarei.

 

Papildu informācijai:
Lita Kokale,
Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
67330343, 26469946
Lita.Kokale@km.gov.lv