Papildizrādes LKA Valmieras teātra aktieru kursa viesizrādēm Rīgā

Skats no izrādes. Publicitātes foto.
Skats no izrādes. Publicitātes foto.

Pateicoties skatītāju lielajai interesei, Valmieras teātris izsludina papildizrādes LKA Valmieras teātra aktieru kursa izrādei “731. solis”. Izrādes gaidāmas 17. janvārī plkst. 19:00 un 18. janvārī plkst. 13:00 un 19:00 Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā “Zirgu pasts”.

Valmieras teātra aktieru kurss, par pamatu ņemot krievu rakstnieka Fjodora Dostojevska romānu “Noziegums un sods”, sākot jau ar pirmo studiju gadu, pēta cilvēka dabu, iedziļinoties katra romānā esošā tēla sirdsapziņā. No Raskoļņikova mājas līdz nozieguma vietai ir 730 soļi, 731. solis ir izšķirošais un šāds solis ir jāsper katram romāna varonim.

Fjodora Dostojevska filozofiski psiholoģiskais romāns “Noziegums un sods” pirmo reizi izdots 1866. gadā un ir viens no pasaulē pazīstamākajiem krievu literatūras darbiem.


Izrādes radošajā komandā režisori Indra Roga un Mihails Gruzdovs, scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu konsultante Anna Heinrihsone un gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis.

Lomās LKA Valmieras teātra aktieru kurss: Aksels Aizkalns, Kārlis Arnolds Avots, Ieva Estere Barkāne, Rūdis Bīviņš, Katrīna Griga, Artis Jančevskis, Milena Miškeviča, Agnese Laicāne, Meinards Liepiņš, Sandis Runge, Diāna Krista Stafecka, Krišjānis Strods, Kārlis Dzintars Zahovskis.

Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs un www.bildesuparadize.lv.

 

Informācijai:
Marta Cekule
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. 26609252
www.vdt.lv