Rožu darbnīca ģimenēm Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

Sieviete glezno
Ieva Baumgarte - grafiķe, gleznotāja un mākslas pedagoģe. Publicitātes foto.

Sestdien, 24. augustā, plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem ir aicināti uz Rožu darbnīcu Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā.

Vasaras noslēgums Raiņa un Aspazijas vasarnīcā ietinas rožu smaržā!
Mākslas darbnīcā veidosim rozes no dažādiem neparastiem materiāliem, kuras būs iespējams paņemt līdzi uz mājām vai uzdāvināt kādam īpašam cilvēkam. Lasīsim Aspazijas dzeju par puķēm, izzināsim rozes uzbūvi – gluži kā roze, kuras krāšņo un smaržīgo ziedu veido ziedlapiņas, kas kārtojas cita aiz citas, arī dzeja top, vienam vārdam saistoties ar nākošo. Malkojot rožlapiņu tēju, runāsim par raksturu, pašapziņu, uzdrīkstēšanos un vienkāršu dzīves svinēšanu.

Rožu darbnīca ir viena no deviņām nodarbībām ģimenēm, kas no jūnija līdz decembrim notiek Raiņa un Aspazijas vasarnīcā. Piecas mākslinieces – Ilze Aulmane, Ieva Baumgarte, Līva Kaprāle, Ella Mežule un Eva Vēvere –, izmantojot dažādas tēlotājmākslas tehnikas (grafiku, glezniecību, tekstila dizainu u.c.) un rosinot bērnus un vecākus iepazīt Aspazijas dzeju, sniegs iespēju ģimenēm radoši darboties kopā, veidojot savus mākslas darbus.

Ieva Baumgarte ir grafiķe, gleznotāja un mākslas pedagoģe, veidojusi gleznas tiešraidē un koncertu laikā. Par sevi Ieva saka: “Zīmēt ir mans – lidot.”

Darbnīcas ilgums ir divas stundas.

Lūdzam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu santa.apala@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruņiem 67764295 vai 29239472.

Ieeja ģimenēm ar bērniem – 3.00 EUR.

Darbnīcu ciklu atbalsta Kultūras ministrija.

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv

 

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Zalāns
Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciālists
Mob. tālr. 29486114

 

Stabu ielā 18, Rīga, LV-1011

 

www.memorialiemuzeji.lv