Aktualitātes

19.03.2019

18.03. pirmās Latvijas #Medijpratība nedēļas ietvaros Nacionālajā Mākslu vidusskolā notika interaktīvs uzvedums 3. – 5. klases skolēnu medijpratības stiprināšanai, kas tapis par pamatu izmantojot Solvitas Denisas-Liepnieces pasaku „CAPS un CIET jeb Vilks manipulators”.

18.03.2019

Labrīt, pirmajā Medijpratības nedēļā gan LV, gan visā ES! Kā šo tematisko nedēļu aizsāksim un kas tajā paredzēts, @RitaPanorama izstāstīs @KM_kultura medijpratības eksperte @KlintaLocmele un @LKAkademija vilks un lapsa

08.03.2019

Daces Melbārdes reģionālajā vizītē Madonā daudz pozitīvu iespaidu un gūta pārliecība – Madonas novadā kultūras dzīve bagātīga un aktīva. Paldies @MadonasNovads pašvaldības darbiniekiem par laipno uzņemšanu un bagātīgās novada kultūras dzīves izrādīšanu!

20.02.2019

Lai pārrunātu diasporas politikas aktualitātes, jo īpaši diasporas mītnes zemēs šogad plānotos kultūras un Latvijas valsts simtgades pasākumus, kultūras ministre Dace Melbārde šodien tikās ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības @PBLA_Latvija pārstāvjiem.

19.02.2019

Šodien kultūras ministres Dace Melbārde tikās ar Polijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu, lai pārrunātu abu valstu sadarbību kultūrā un mediju politikas jomā.

18.02.2019

Šodien @LNMM_muzejs kopā ar mākslinieci Daigu Grantiņu, kultūras ministri Daci Melbārdi, kuratoriem Ingu Lāci un Valentīnu Klimašausku, un muzeja direktori Māru Lāci tika pieteikta 58.Venēcijas mākslas biennāles Latvijas paviljona tēma un nosaukums.

11.02.2019

#teirdarbs Pievienojies KM kolektīvam Sabiedrības integrācijas un pilsoniskās sabiedrības attīstības nodaļas vecākā referenta amatā!km.gov.lv/lv/ministrija/…

11.02.2019

Apsveicam un lepojamies! Diriģents Andris Nelsons saņēmis Grammy balvu divās kategorijās, tādējādi prestižo apbalvojumu iegūstot jau trešo gadu pēc kārtas! twitter.com/andris_nelsons…

25.01.2019

#teirdarbs Aicinām pievienoties KM kolektīvam juriskonsulta amatā! km.gov.lv/lv/ministrija/…