Aktualitātes

12.06.2018

@sturamaja pagalmā šodien kultūras ministre Dace Melbārde piedalījās Voldemāra Zariņa dzejas izlases "Jādomā brīvība" atvēršanas svētkos. Paldies @Petergailis par nozīmīgās izlases izdošanu starp divām simtgadēm - dzejnieka 100. jubileju un @LatvijaiSimts!

11.06.2018

@KM_kultura ministre Dace Melbārde šodien @LNB_lv tikās ar Slovākijas parlamenta priekšsēdētāju V.E. Andreju Danko. Vizītes laikā augstais viesis dāvināja slovāku pasaku grāmatu Tautas grāmatu plauktam.

08.06.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde piedalījās grāmatas "Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei" atvēršanas svētkos un pateicās audējām un idejas autoram Raulam Vēliņam par īpašo dāvanu valsts simtgadē.

05.06.2018

Noteikti jāredz!

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs skatāma LV100 izstāde “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā”.

Piedaloties izstādes atklāšanā, kultūras ministre Dace Melbārde uzsvēra: "Šī izstāde ir kā svētnīca cilvēka darbam, nebeidzamajam radītpriekam, un sadarbībai, kas dzīvo pāri laikam un nebeidz mūs pārsteigt!"

30.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde un Latvijas Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors Valters Ščerbinskis šodien tikās ar Lielā norvēģu leksikona galveno redaktoru Eriku Bolstadu, lai dalītos ar pieredzi un pārrunātu iespējamos nākotnes sadarbības veidus.

23.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde piedalās Eiropas ministru padomē, kur ES valstu ministrus aicina atbalstīt vairākus Latvijas kultūras nozarei aktuālus jautājumus.

 

22.05.2018

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā kultūras ministre Dace Melbārde, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce un projekta īstenotāji informē par Latvijas dalību Londonas dizaina biennālē 2018. gada septembrī. #LV100

17.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde Alsungā tikās ar suitiem.

Suitu kultūrtelpas attīstība veicina ne tikai novada atpazīstamību, bet ceļ arī pašu iedzīvotāju pašapziņu. Lieliski, ka Alsungā šodien ar sezonas noslēguma programmas koncertu viesojās arī valsts Liepaja Symphony Orchestra un zālē nebija nevienas brīvas sēdvietas.

17.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde un Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš reģionālās vizītes laikā šodien tiekas ar Engure, Latvia novada pašvaldības vadītāju Gundaru Važu, domes deputātiem un aktīvākajiem novada kultūras dzīves vadītājiem Šlokenbekas muiža.