Mediju pasākumā informēs par konkursa rezultātiem uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja direktora amatu

Brīvdabas muzeja ēkas
LEBM publicitātes foto. Lībiešu zvejnieka-zemkopja sēta “Dēliņi”.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti uz mediju brīfingu, kurā Kultūras ministrija (KM) informēs par atklātā konkursa rezultātiem uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja (LEBM) direktora amatu. Konkursa rezultāts tiks paziņots š.g. 17. septembrī, plkst. 12:00 Kultūras ministrijā (Kr.Valdemāra iela 11A).

Mediju pasākumā piedalīsies kultūras ministrs Nauris Puntulis, KM valsts sekretāre, atklātā konkursa pretendentu izvērtēšanas komisijas priekšsēdētāja Dace Vilsone, LEBM direktora pienākumu izpildītājs Arnis Radiņš un konkursa uzvarētājs/-ja.

Jau ziņots, ka KM izsludinātajā atklātajā konkursā uz LEBM direktora amatu pieteicās 16 pretendenti.

Konkursa pretendentiem izvirzītās prasības – akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs, vismaz 2 gadu darba pieredze vadošā amatā (iegūta pēdējo 5 gadu laikā), teicamas latviešu valodas un labas vismaz 2 svešvalodu (t.sk. angļu valodas) zināšanas (vismaz C1 līmenis valsts valodā, vismaz B1 līmenis mutvārdu saziņas prasmēs svešvalodās atbilstoši Europass valodu pašnovērtējumam), labas zināšanas un izpratne par muzeju darbību un funkcijām, orientācija uz rezultātu sasniegšanu, komandas vadīšanas prasmes, stratēģiskais redzējums, attiecību veidošanas un uzturēšanas prasmes.

Līdztekus citiem atlases dokumentiem LEBM direktora amata pretendentiem bija jāiesniedz muzeja trīs gadu darbības izvērtējums un turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Lita Kokale,
Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
67330343, 26469946
Lita.Kokale@km.gov.lv