Kultūras ministrs dodas darba vizītē uz Talsu novadu

Kultūras ministrs Nauris Puntulis

14. februārī ar vizīti Talsu novadā kultūras ministrs Nauris Puntulis sāks reģionālo vizīšu ciklu. Talsos ministrs tiksies ar kultūras, bibliotēku un muzeju jomas darbiniekiem, pašvaldības pārstāvjiem, apskatīs jaunatklāto Talsu Galvenās bibliotēkas jauno ēku, Talsu Mūzikas skolu un lielāko Talsu novada kultūras iestādi – Talsu Tautas namu un Radošo sētu, kā arī iepazīsies ar to, kā Talsu novadā tiek realizēta Latvijas simtgades programma “Latvijas skolas soma”.

“Šogad Kultūras ministrijai jāpaveic daudzi būtiski darbi, kas ietekmēs tuvākās nākotnes kultūrpolitiku – jāizdiskutē un jāpieņem kultūrpolitikas pamatnostādnes nākamajam periodam, kā arī jāveic pārmaiņas kultūrizglītībā, kas vērstas uz izcilības un pieejamības balansu. Jau vairākus mēnešus ministrijā darbojas abu aktualitāšu darba grupas ar plašu profesionāļu iesaisti, bet tikpat nozīmīgas ir to sabiedriskās apspriedes visos Latvijas reģionos. Šīs tēmas arī būs turpmāko reģionālo vizīšu centrālā ass,” akcentē Nauris Puntulis. “Talsi ir pirmā Latvijas pilsēta, uz kuru dodos darba vizītē. Iemesls tam ir vienkāršs – šī Kurzemes pilsēta ir mana dzimtā pilsēta.”

Kultūras ministra reģionālās vizītes plānotas Alūksnē, Cēsīs, Liepājā, Kuldīgā, Krāslavā, Rēzeknē u.c. Latvijas pilsētās.

 

Informāciju sagatavoja:
Inga Vasiļjeva,
Kultūras ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
29276111
inga.vasiljeva@km.gov.lv