Kalendārs

Jūlijs, 2018
21 22

Kultūras ministre Dace Melbārde, aizstājot aizsardzības ministru Raimondu Bergmani, piedalās Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdē saistībā ar ugunsgrēku Talsu novada Valdgandes pagastā.

Kultūras ministre Dace Melbārde piedalās Ministru kabineta ārkārtas sēdē.

Atvērt pilnu kalendāru

Aktualitātes

20.07.2018

#LV100 @Dziesmu_svetki organizatoru paveiktais darbs ir spilgta liecība mūsu spējai efektīvi un mērķtiecīgi darboties kopā, vienoti un koordinēti sadarboties starp institūcijām, organizācijām un personībām, @Vejonis sveicot #Dzsv organizatorus ej.uz/zfnk

19.07.2018

Šodien @Brivibas36 Ministru prezidents @MarisKucinskis un kultūras ministre Dace Melbārde teica paldies @Dziesmu_svetki veidotājiem. Ministre pateicās visiem iesaistītajiem par lielo ieguldījumu un akcentēja, ka nav skaistāka darba par piedalīšanos šo svētku veidošanā!

12.07.2018

Paldies Vācijas Republikas vēstniecībai par vērienīgo dāvanu @LatvijaiSimts. No šodienas Doma laukumā 6 nedēļas būs apskatāma ceļojošā "United Buddy Bears" izstāde, kuru šodien atklāja un pirmo ziedojumu @BSFonds veica @KM_kultura darbinieki un kultūras ministre #DaceMelbārde.

11.07.2018

@KM_kultura ministre Dace Melbārde @Cesufestivals preses pasākumā uzsvēra festivāla nozīmi Latvijas kultūrtelpā. #KultūrasDzīvePēcDzSvTurpinās!

Skatīt arhīvu