Aktualitātes

10.08.2018

Šodien kultūras ministre Dace Melbārde tikās ar Japānas vēstnieci Latvijā V.E. Mariko Fudžii, Likteņdārza ainavu arhitektu Shunmyo Masuno un Kokneses fonda pārstāvjiem, tikšanās laikā iezīmējot 10 gadus kopš uzsākts @Liktendarzs projekts.

20.07.2018

#LV100 @Dziesmu_svetki organizatoru paveiktais darbs ir spilgta liecība mūsu spējai efektīvi un mērķtiecīgi darboties kopā, vienoti un koordinēti sadarboties starp institūcijām, organizācijām un personībām, @Vejonis sveicot #Dzsv organizatorus ej.uz/zfnk

19.07.2018

Šodien @Brivibas36 Ministru prezidents @MarisKucinskis un kultūras ministre Dace Melbārde teica paldies @Dziesmu_svetki veidotājiem. Ministre pateicās visiem iesaistītajiem par lielo ieguldījumu un akcentēja, ka nav skaistāka darba par piedalīšanos šo svētku veidošanā!

12.07.2018

Paldies Vācijas Republikas vēstniecībai par vērienīgo dāvanu @LatvijaiSimts. No šodienas Doma laukumā 6 nedēļas būs apskatāma ceļojošā "United Buddy Bears" izstāde, kuru šodien atklāja un pirmo ziedojumu @BSFonds veica @KM_kultura darbinieki un kultūras ministre #DaceMelbārde.

Skatīt arhīvu