Aktualitātes

12.06.2018

@sturamaja pagalmā šodien kultūras ministre Dace Melbārde piedalījās Voldemāra Zariņa dzejas izlases "Jādomā brīvība" atvēršanas svētkos. Paldies @Petergailis par nozīmīgās izlases izdošanu starp divām simtgadēm - dzejnieka 100. jubileju un @LatvijaiSimts!

11.06.2018

@KM_kultura ministre Dace Melbārde šodien @LNB_lv tikās ar Slovākijas parlamenta priekšsēdētāju V.E. Andreju Danko. Vizītes laikā augstais viesis dāvināja slovāku pasaku grāmatu Tautas grāmatu plauktam.

08.06.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde piedalījās grāmatas "Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei" atvēršanas svētkos un pateicās audējām un idejas autoram Raulam Vēliņam par īpašo dāvanu valsts simtgadē.

05.06.2018

Noteikti jāredz!

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs skatāma LV100 izstāde “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā”.

Piedaloties izstādes atklāšanā, kultūras ministre Dace Melbārde uzsvēra: "Šī izstāde ir kā svētnīca cilvēka darbam, nebeidzamajam radītpriekam, un sadarbībai, kas dzīvo pāri laikam un nebeidz mūs pārsteigt!"

Skatīt arhīvu