Kalendārs

Septembris, 2019
26 31 1
2 7 8
14 15
16 22
23 24 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Seminārs ERAF kultūras un dabas manotjuma atjaunošanas projektu īstenotājiem.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis sniedz interviju LNT „900 sekundes”.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis tiekas ar Itālijas vēstnieku Sebastiāno Fulči.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis piedalās biedrības „Laiks Kultūrai” sēdē.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis piedalās Latvijas Nacionālā mākslas muzeja un Latvijas Mākslas Akadēmijas izstādes Academia atklāšanā.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis apmeklē Latvijas Nacionālā teātra sezonas atklāšanas pirmizrādi „Katls”.

Atvērt pilnu kalendāru

Aktualitātes

09:35

Atgādinām, ka šodien, 19. septembrī, ir pēdējā diena, lai pieteiktos apmeklēt LNA Latvijas Valsts vēstures arhīva starptautiskos zinātniskos lasījumus facebook.com/LNarhivs/photo…

09:21

Priecīgas ziņas no Latvijas Mākslas akadēmijas, tā kļuvusi par vienu no starptautiskā sadarbības projekta EU4ART dalībniecēm!

Projekts sāksies šā gada novembrī, un tajā līdz ar LMA piedalīsies arī Budapeštas, Drēzdenes un Romas mākslas akadēmijas. Sadarbība būs vērsta uz izglītības kvalitātes pilnveidi glezniecībā, tēlniecībā un grafikā.

Apsveicam un pateicamies iniciatoriem un organizatoriem, LMA rektoram Kristapam Zariņam, prorektoram Andrim Teikmanim un projektu vadītājam Jānim Gailītim

18.09.2019

Kultūras ministrs Nauris Puntulis šodien tikās ar Japānas Ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Jasuhiro Kavaguči.

Kultūras ministrs tiekas ar Japānas vēstnieku

17.09.2019

17. septembrī kultūras ministrs Nauris Puntulis tikās ar Polijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Moniku Mihaļišinu (Monika Michaliszyn).

Tikšanās laikā tika pārrunāta abu valstu sadarbība kultūrvēsturiskā mantojuma jomā, uzsvērti abu valstu simtgades pasākumi 2020. gadā, tostarp Latgales atbrīvošanas cīņu simtgades plānošana un norise, kā arī tika aktualizēts jautājums par abu valstu sadarbību mediju politikas jomā.

 

Kultūras ministrs un Polijas vēstniece

Skatīt arhīvu