Kalendārs

Maijs, 2018
6
12 13
20
30 1 2 3

Valsts sekretāres D.Vilsones darba vizīte Briselē, Beļģijas Karalistē.

KM Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas īstenošanas plāna 2019. – 2020.gadam projekta sabiedriskā apspriešana Saldū, Kapelleru namā, Striķu ielā 7.

KM sabiedrisko attiecību nodaļas referente Inita Kabanova piedalās Tūrisma informatīvajā dienā 2018, kurā informē par ERAF ieguldījumiem kultūras un dabas mantojuma saglabāšanai.

Kultūras ministre Dace Melbārde piedalās preses pasākumā par Latvijas dalību Londonas dizaina biennālē.

Kultūras ministre Dace Melbārde piedalās Ministru kabineta sēdē.

Atvērt pilnu kalendāru

Aktualitātes

17.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde Alsungā tikās ar suitiem.

Suitu kultūrtelpas attīstība veicina ne tikai novada atpazīstamību, bet ceļ arī pašu iedzīvotāju pašapziņu. Lieliski, ka Alsungā šodien ar sezonas noslēguma programmas koncertu viesojās arī valsts Liepaja Symphony Orchestra un zālē nebija nevienas brīvas sēdvietas.

17.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde un Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš reģionālās vizītes laikā šodien tiekas ar Engure, Latvia novada pašvaldības vadītāju Gundaru Važu, domes deputātiem un aktīvākajiem novada kultūras dzīves vadītājiem Šlokenbekas muiža.

10.05.2018

@LNB_lv kultūras ministre Dace Melbārde un citi Latvijas Nacionālās enciklopēdijas padomes locekļi stāstīja, ka drukātais Latvijas sējums ceļu pie lasītājiem uzsāks 18. oktobrī, savukārt līdz enciklopedija.lv atvēršanai 18. decembrī ir 222 dienas!

09.05.2018

Kultūras ministre Dace Melbārde šodien tikās ar filmas "Mērijas ceļojums" producenti Elvitu Ruku, kā arī apmeklēja filmas īpašo seansu. Paldies "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" un radošanai komandai par iespaidiem.

Skatīt arhīvu