Kontakti

Kultūras ministrijas Eiropas Savienības fondu departaments

Zanda Saulīte
ES fondu departamenta direktore
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV-1010
E-pasts: Zanda.Saulite@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330316

Reglaments

Finanšu instrumentu attīstības nodaļa

Jeļena Šaicāne
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas vadītāja
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Jelena.Saicane@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330313

Linda Krūmiņa
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas vecākā referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Linda.Krumina@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330319

Ināra Drulle
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas vecākā referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Inara.Drulle@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330226

Justīne Jansone
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Justine.Jansone@km.gov.lv  
Tālrunis: +371 67330290

Ieva Arndte
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Ieva.Arndte@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330314

Kitija Sniedze
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Kitija.Sniedze@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330234

Reglaments

ES fondu uzraudzības nodaļa

Sigita Šīre - Vismanta
ES fondu uzraudzības nodaļas vadītāja
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV-1010
E-pasts: Sigita.Sire-Vismanta@km.gov.lv
Tālrunis: +371 67330238

Ilze Rokpelne
ES fondu uzraudzības nodaļas vecākā referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Ilze.Rokpelne@km.gov.lv
Tālrunis: + 371 67330227

Agnese Lūse
ES fondu uzraudzības nodaļas vecākā referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Agnese.Lusee simbolskm.gov.lv
Tālrunis: + 371 67330233

Evija Vārna
ES fondu uzraudzības nodaļas vecākā referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Evija.Varna@km.gov.lv
Tālrunis: + 371 67330326

Inga Krūzmētra
ES fondu uzraudzības nodaļas vecākā referente
Z.A. Meierovica bulvāris 14, Rīga, LV - 1010
E-pasts: Inga.Kruzmetra@km.gov.lv
Tālrunis: + 371 67330231

Reglaments