Kontakti

Starptautiskās sadarbības un Eiropas Savienības politikas nodaļa

E-pasts: espolitika@km.gov.lv

Nodaļas vadītāja
Anete Kurzemniece
E-pasts: Anete.Kurzemniece@km.gov.lv
Tālr. (+371) 67330210

Vecākā referente
Inese Paune
E-pasts: Inese.Paune@km.gov.lv
Tālr. (+371) 67330212

Vecākā referente
Janīna Tiškina
E-pasts: Janina.Tiskina@km.gov.lv
Tālr. (+371) 67330274

Vecākā referente
Māra Braslava
E-pasts: Mara.Braslava@km.gov.lv 
Tālr. (+371) 67330278

Referente
Maija Līne
E-pasts: Maija.Line@km.gov.lv

Praktikante
Klinta Grīmiņa
E-pasts: Klinta.Grimina@km.gov.lv
Tālr. (+371) 67330334


Adrese
Latvijas Republikas Kultūras ministrija

Kr.Valdemāra iela 11A,
LV-1364
Rīga

Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāvniecība Eiropas Savienībā
Avenue des Arts, 23
1000 Brussels
Belgium