1. Atrodi atbilstošu uzsaukumu

Eiropas Komisija izsludina un publicē uzsaukumus portālā Funding & Tenders

  1. Jūs varat meklēt piemērotu uzsaukumu, ievadot meklētājā jūsu jomai atbilstīgus atslēgvārdus, un meklēšanu precizēt ar filtru palīdzību;
  2. Varat sāk meklēšanu, izvēloties kādu no ES finansējuma programmām, un pēc tam izmantot ātrās saites;
  3. Atrodiet piemērotu tēmu un uzsaukumu, lai uzzinātu vairāk par identificēto iespēju: ar tēmu saistītie dokumenti un citi norādījumi ir pieejami tēmas lapā.

2. Atrodi projekta partnerus (kā iespēja)

Iepazīstieties ar tēmas nosacījumiem, lai novērtētu partnerību un citas uzaicinājuma atbilstības prasības.

Lai publicētu partneru meklēšanas pieprasījumu vai piedāvājumu (partner search request or offer), vispirms meklētājā atlasiet tēmu. Papildu palīdzība ir pieejama šinī sadaļā.

Lai izvēlētos Jums piemērotu partnerorganizāciju, izmantojiet vietnē piedāvāto partneru meklēšanu, pamatojoties uz iespējamo partnerorganizāciju profilu un līdzdalību citos projektos.

3. Izveidojiet savu ES lietotāja kontu

Katram lietotājam ir jābūt savam lietotāja kontam. Ja jums jau ir EU Login account konts, varat to izmantot jebkurai šajā vietnē atbalstītajai darbībai no pieteikumu līdz atskaišu iesniegšanai.

Ja jums vēl nav konta, tas ir jāizveido šeit. Pretējā gadījumā jūs saņemat piekļuvi tikai vietnes publiskajiem pakalpojumiem un informatīvajai uzziņai (piemēram, finansējuma iespējas, norādījumi utt.)

4. Reģistrējiet savu organizāciju

Dalībnieku reģistrs ir Komisijas tiešsaistes rīks, kur reģistrētas ES programmās iesaistītās organizācijas. Tas ļauj konsekventi lietot dalībnieku oficiālos datus un izvairīties no atkārtotiem pieprasījumiem ievadīt vienu un to pašu informāciju.

Ja vēlaties piedalīties projektā, jūsu organizācijai ir jābūt reģistrētai un tai jābūt 9 ciparu dalībnieka identifikācijas kodam (Participant Identification Code PIC). Šo unikālo jūsu organizācijas identifikatoru Komisija izmantos kā atsauci jebkurā mijiedarbībā.

Pārbaudiet, vai jūsu organizācija jau ir reģistrēta, vai reģistrējiet to.

5. Iesniedziet savu granta pieteikumu

Kā piekļūt iesniegšanas sistēmai?

Izvēlieties savu tēmu un dodieties uz sadaļu Iesniegšana (Submission Service). Saite uz iesniegšanas sistēmu ir pieejama, ja uzaicinājuma statuss ir “atvērts” (open). Lai pieteiktos, jums ir nepieciešams savs ES lietotāja konts.