1. Atrodi publiskā iepirkuma procedūras

Eiropas Komisija publicē konkursa iespējas portālā Funding&tenders.

  • Jūs varat sākt meklēšanu no mājaslapas, ievadot atslēgvārdus vai CPV kodu, kas vislabāk raksturo jūsu interešu jomu, un, papildus izmantojot filtrus, precizēt rezultātus;
  • Konkrētu uzsaukumu, ja tas ir zināms, var meklēt pēc konkursa nosaukuma vai atsauces numura;
  • Varat filtrēt uzsaukumus (“atvērtie”, “gaidāmie”, “slēgtie”);
  • Varat izvēlēties, vai uzsaukumi tiek rādīti pēc atvēršanas datuma, nosaukuma, ID vai iesniegšanas beigu termiņa;
  • Noklikšķinot uz uzaicinājuma nosaukuma, jūs tiksit novirzīts uz eTendering platformu.

Vairāk par publiskā iepirkuma procedūru un iespējām lasiet šeit

2. Atrodi projekta partnerus (kā iespēja)

Atrodiet partnerus, atbildot uz iepirkuma procedūru kā konsorciju.

3. Izveidojiet savu ES lietotāja kontu

Katram lietotājam ir jābūt savam lietotāja kontam. Ja jums jau ir EU Login account konts, varat to izmantot jebkurai šajā vietnē atbalstītajai darbībai no pieteikumu līdz atskaišu iesniegšanai.

Ja jums vēl nav konta, tas ir jāizveido šeit. Pretējā gadījumā jūs saņemat piekļuvi tikai vietnes publiskajiem pakalpojumiem un informatīvajai uzziņai (piemēram, finansējuma iespējas, norādījumi utt.)

4. Reģistrējiet savu organizāciju

Dalībnieku reģistrs ir Komisijas tiešsaistes rīks, kur reģistrētas ES programmās iesaistītās organizācijas. Tas ļauj konsekventi lietot dalībnieku oficiālos datus un izvairīties no atkārtotiem pieprasījumiem ievadīt vienu un to pašu informāciju.

Ja vēlaties piedalīties projektā, jūsu organizācijai ir jābūt reģistrētai un tai jābūt 9 ciparu dalībnieka identifikācijas kodam (Participant Identification Code PIC). Šo unikālo jūsu organizācijas identifikatoru Komisija izmantos kā atsauci jebkurā mijiedarbībā.

Pārbaudiet, vai jūsu organizācija jau ir reģistrēta, vai reģistrējiet to.

5. Iesniedziet savu tendera pieteikumu

Kā piekļūt iesniegšanas sistēmai?

Funding & Tender portālā jums interesējošā uzsaukuma lapas apakšā noklikšķiniet uz saites Skatīt visu informāciju (See all details), un jūs tiksit novirzīts uz TED eTendering, lai tuvāk iepazītos ar šī uzsaukumu iespējām un nosacījumiem.

Ja vēlaties iesniegt pieteikumu, vispirms ir jāpiesakās TED eTendering, izmantojot savu ES lietotāja kontu. Pēc tam klikšķiniet uz saites Iesniegt piedāvājumu.

Tādējādi jūs nokļūsit Eiropas Komisijas eSubmission platformā. Izpildiet šī rīka norādījumus vai skatiet eSubmission ceļvedi iepirkuma procedūrām, lai iegūtu papildu palīdzību par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu.