EEZ grantu programma
Attēls

Kultūras ministrija 2021.gada sākumā Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta ietvaros plāno izsludināt atklāto konkursu “Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai”.

Tā kā viens no galvenajiem konkursa priekšnosacījumiem ir projekta īstenošana sadarbībā ar donorvalstu (Norvēģija, Islande, Lihtenšteina) projektu partneriem, lai sniegtu atbalstu sadarbības izveidei starp Latvijas un donorvalstu kultūras organizācijām, kas vēlas iesniegt projekta iesniegumus atklātajā konkursā, Kultūras ministrija sadarbībā ar Norvēģijas Mākslas padomi no 1. līdz 3.decembrim organizē pasākumu jaunu kultūras jomas partnerību veidošanai tiešsaistē starp kultūras organizācijām no Latvijas, Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas.

Pasākuma darba kārtība:

1.decembrī 14:00 – 15:30 (pēc Latvijas laika) prezentācijas par EEZ kultūras programmu, kultūras tendencēm Latvijā un Norvēģijā.

2. līdz 3.decembrī 10:00 – 15:00 (pēc Latvijas laika)  tematisko grupu diskusijas, projektu ideju prezentācijas, kontaktu apmaiņa – precīzākus laikus un tematiskās grupas skatīt reģistrācijas anketā.

Pasākuma darba valoda būs angļu valoda. Darba kārtība un pieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem.

Reģistrēties aicinām līdz 26.novembrim, aizpildot reģistrācijas anketu:

REĢISTRĀCIJAS ANKETA


Papildus iepazīšanās sapulce par programmas nosacījumiem 24.novembrī

Ņemot vērā to, ka pasākumā no 1.-3.decembrim lielāks uzsvars tiks likts uz partnerību veidošanu, Kultūras ministrija aicina pirms tam –  24.novembrī – no plkst. 10:00 līdz plkst. 10:50 kultūras organizācijām no Latvijas pievienoties iepazīšanās sapulcei MS Teams, kurā dalībnieki tiks informēti par programmas nosacījumiem, attiecināmajām darbībām, izmaksām u.c. tehniskiem jautājumiem.

24.novembra iepazīšanās sapulces interesentus lūdzam atsevišķi nosūtīt dalībnieku e-pasta adreses uz Justine.Jansone@km.gov.lv līdz 23.novembrim, uz kuru nosūtīt saiti.

Vairāk par programmu:

https://www.km.gov.lv/lv/fondi-un-es-politika/eez-finansu-instruments-un-norvegijas-finansu-instruments/eez-finansu-instruments/2014-2021-programma

Papildu informācija:
Justīne Jansone
Kultūras ministrijas
Eiropas Savienības fondu departamenta
Finanšu instrumentu attīstības nodaļas
vecākā referente
E-pasts: Justine.Jansone@km.gov.lv
Tālr. 6733029