Kultūrizglītība Vizuālā māksla
Jaņa Rozentāla Mākslas skola.

Šogad PIKC Nacionālās Mākslu vidusskolas Jaņa Rozentāla Mākslas skola (PIKC NMV JRMS) atzīmē savu 75. jubileju, kopš izcilā latviešu mākslinieka vārda piešķiršanas skolai. Šo daudzo gadu laikā esam kopuši, saglabājuši un mācījuši glezniecības tradīcijas un prasmes daudziem Latvijas mākslas un kultūras veidotājiem un joprojām to sekmīgi un pārliecināti turpinām darīt arī šodien. Skola attīstās, kļūst laikmetīga un ar jaunām mācību programmām izglīto jaunos māksliniekus no visas Latvijas.

PIKC NMV JRMS patlaban mācās 134 izglītojamie, kuri 4 gadu laikā iegūst vidējās profesionālās izglītības diplomu tādās profesionālajās kvalifikācijās, kā ilustrators, multimediju dizaina speciālists vai foto dizaina speciālists. Lai iepazītos tuvāk ar to, ko un kā skola piedāvā, aicinām pieslēgties Atvērto durvju dienai!

Tiešsaistē Atvērto durvju dienas prezentācija notiks š.g. 19. martā plkst. 18.00 lietotnē Google Meet (meet.google.com/zsz-euak-sce). Ar skolu Jūs iepazīstinās JRMS administrācija un mācību programmu vadītāji.

Aicinām jaunus izglītojamos pievienoties arī PIKC NMV JRMS ievirzes programmai, lai no 5.-9. klasei apgūtu vizuāli plastisko mākslu. Vecāki tiek aicināti pieslēgties tiešsaistē, lai uzzinātu sev svarīgu informāciju arī par šo programmu un iestājeksāmeniem.

Pēc prezentācijas beigām būs iespēja uzdot jautājumus skolas administrācijai un saņemt detalizētāku informāciju par Jūs interesējošajām tēmām.

Vairāk informācijas par tiešsaistes Atvērto durvju dienu varat saņemt, zvanot uz skolas kanceleju vai rakstot uz e-pastu: jrms@nmv.lv | 67601783