Latvijas Nacionālais rakstniecības un mūzikas muzejs 3. decembrī plkst. 18.00 pastāvīgajā ekspozīcijā “Prokrastinācija un radīšana” Mārstaļu ielā 6, Rīgā, aicina uz muzikālu vakaru “Mēs abi ziemu sākam”.
Vakara gaitā komponists, pianists un muzikologs Edgars Raginskis (klavieres, balss) kopā ar dziedātāju Kristiānu Stirāni (balss) piedāvās klausītājiem dzejas un mūzikas sinerģiju. Programmā skanēs Ojāra Vācieša, Imanta Ziedoņa, Knuta Skujenieka, Jāņa Baltvilka, Jāņa Akuratera un citu autoru dzeja Edgara Raginska muzikālajā ietērpā, kā arī klavieru improvizācijas.
2024. gada intervijā laikrakstam “Diena” Raginskis teicis: “Jau piecpadsmit gadus nodarbojos ar savdabīgu pašterapijas veidu, pārveidojot sakrājušās emocijas pieskārienos klavieru taustiņiem…”
Ieejas maksa:
- Pieaugušajiem: 10 €
- Studentiem, senioriem: 7 €
- Skolēniem: 5 €
- Pirmsskolas vecuma bērniem: 3 €
Informāciju sagatavoja:
Annija Luīze Pentjuša
Sabiedrisko attiecību vadītāja
+371 27166900