Latvijas pārstāvji, radošā apvienība “Skudras Metropole” un dizaina risinājumu uzņēmums “Dont Panic”, ar projektu “Christmas Residence” iegūst ZELTU kategorijā “Event Concept” un kategorijā “Interactive Performance” un ar projektu “Digital Flower Gallery – Champagne Bar” iegūst ZELTU kategorijā “Art Installation” un kategorijā “Experiential Event” prestižajā starptautiskajā konkursā “Eventex Awards 2025”.
“Eventex Awards 2025” konkurss notiek jau 15. gadu. Konkursam tika iesniegti 1239 nacionālie un starptautiskie pieteikumi no 59 valstīm 6 kontinentos! Starp finālistiem un balvu saņēmējiem tādi zīmoli kā Volvo, L’Oreal, Lufthansa, AUDI, Netflix, Toyota, Nike, Formula 1, Olimpiskā komiteja un Olimpisko spēļu ceremonijas, Netflix darbi, kā arī mūzikas grupas Coldplay tūre, un daudzi citi.
“Neizsakāmi liels prieks, ka lielākajā starptautiskajā mūsu nozares konkursā mūsu darbi ir ne tikai pamanīti, bet gan novērtēti ar izcilību. Tas pierāda, ka tie ir aktuāli, laikmetīgi, inovatīvi, sabiedrībai noderīgi un ceļ nozares efektivitāti. Šie četri nopelnītie ZELTI pierāda, ka esam konkurētspējīgi pasaules līmenī, neraugoties uz maziem budžetiem un mērogu. Tas ir brīnumaini būt vienā notikumā ar starptautiski atpazīstamiem un iemīļotiem zīmoliem, kino un mūzikas gigantiem: Netflix, Coldplay, Formula 1, Loreal, Olimpiādes pasākumiem utt. Prieks un lepnums, ka mēs varam un spējam radīt jēgpilnus notikumus, ņemot talkā radošumu, degsmi, drosmi, darba sparu un strādājot kopā. Jo pie viena no pasākumiem, kurus radām, strādā vismaz 20 Latvijas uzņēmumi. Paldies visiem sadarbības partneriem, atbalstītājiem un vislielākais paldies, apmeklētājiem. Kopā mēs varam parādīt, ka Latvija ir brīnišķīga valsts, kurā mīt uzņēmīgi, radoši un varoši ļaudis.”, tā par paveikto stāsta RA “Skudras Metropole” vadītāja un radošā direktore Gundega Skudriņa.
“Esam pagodināti par žūrijas profesionāļu augsto novērtējumu, kas pamana un izceļ jēgpilnus un inovācijās balstītus notikumus. Jaunradītie formāti, jaunāko tehnoloģiju integrācija, inovatīvā scenogrāfija, mākslinieciskie risinājumi tika novērtēti starp vairākiem simtiem citu projektu no visas pasaules, kas ir spilgts apliecinājums mūsu spējai konkurēt starptautiskajā arēnā. Iegūtās atzinības ir visas komandas nopelns, kas notikumu radīšanā un īstenošanā darījuši krietni vairāk, kā prasa pienākums,” pauž projekta vadītājs Toms Veiss.
“Skudras Metropole” un “Dont Panic” komanda piedāvā unikālus un neaizmirstamus pasākumus un apliecina, ka ir līderi pasākuma industrijā, spējot radīt pasaules līmeņa pieredzi.
Preses relīzi sagatavoja:
Gita Pastora