Mūzika
LTV Vecgada šovs “Neiespējamā misija 2020” – ar Latvijas labākajiem mūziķiem un slavenību izaicināšanu

2020. gads ir bijis īsts izaicinājums daudziem no mums. Daži teiktu – šis gads ir bijis pilns ar neiespējamām misijām. Lai arī ne visas ir izdevies izpildīt, 2020. gadu kopīgi esam “pārdzīvojuši” un esam gatavi jaunam sākumam 2021. gadā. Tieši tādēļ Latvijas Televīzija aicina Jauno gadu sākt kopā – ar Vecgada vakara šovu “Neiespējamā misija 2020”, kurā uzstāsies Latvijas popmūzikas lielākās zvaigznes, bet īpašus izaicinājumus izpildīs sabiedrībā pazīstami ļaudis.

LTV Vecgada vakara šovā piepildīsies šogad nerealizētie sapņi un cerības. Koncertšovu vadīs vakara speciālie aģenti – Andris Freidenfelds jeb vienkārši Fredis un Kristīne Komarovska, bet īpašo misiju aģente būs modele un raidījumu vadītāja Māra Sleja. Kamēr Fredis un Kristīne būs studijā kopā ar mūziķiem, Māra būs atbildīga par izaicinājumiem misijās. Kopā ar Māru savus izaicinājumus piepildīs virkne sabiedrībā pazīstamu ļaužu – Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko, šefpavārs Mārtiņš Sirmais, basketbolists Kristaps Janičenoks, sociālo tīklu viedokļu līderis un Latvijā dzīvojošais brazīlietis Felipe Gabriels, pianists Vestards Šimkus, LTV žurnāliste Anete Bērtule un citi. Izaicinājumi būs patiesi dažādi – no karstas staigāšanas pa oglēm, līdz galvu reibinošai laivošanai pa krācēm un kafijai ar privātai tējas pēcpusdienai ar valsts prezidentu. Savukārt Vecgada šova koncerta daļā būs iespēja atgūt teju visu, kas šogad pandēmijas ierobežojumu dēļ nepieredzēts un nenoklausīts, jo uzstāsies Latvijas labākie mūziķi – Prāta vētra, Dons, Aminata, Ozols, Big Al & the Jokers, Astro'n'out, Eolika, Mazais Princis un citi.

Šova producents Guntars Gulbiņš cer, ka šovs radīs svētku sajūtu ikvienam. “Tā būs satikšanās ar Latvijas labākajiem mūziķiem, kuri gada pēdējā dienā ļaus izbaudīt mīlētākās dziesmas. Tā būs satikšanās ar iemīļotām personībām, kuras ļausies izaicinājumiem, lai pēdējā gada dienā kaut ko šķietami neiespējamu padarītu iespējamu. Un tas arī Vecgada vakarā noteikti jāatceras – nekas nav neiespējams, ja vien savā ikdienā uzdrīksties vairāk, esi drosmīgs un atvērts nezināmajam,” Vecgada šova sajūtu iezīmē producents.

2020. gads bijis negaidītu pavērsienu, ideju un izaicinājumu pilns, tāpēc Vecgada vakars ir pēdējā iespēja un brīdis, kad paveikt neiespējamo misiju visiem kopā. Būsim atbildīgi, pavadīsim Vecgada vakaru mājās, kopā ar saviem tuvākajiem un sāksim Jauno gadu kopā ar LTV.

Vecgada vakara šovs “Neiespējamā misija 2020” – 31. decembrī 20.30 LTV1 un Replay.lv.

LTV informē, ka mūziķu uzstāšanās ieraksts notika no 8. līdz 10. decembrim, to plānojot un organizējot tā, lai nodrošinātu maksimālu drošību gan mūziķiem, gan LTV darbiniekiem. Šova ierakstu laikā tika ievēroti visi drošības noteikumi, un arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie varētu ievērot drošu distanci. Uzsveram, ka drošības apsvērumu dēļ mūziķu uzstāšanās ieraksta laikā studijā atradās tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti ieraksta nodrošināšanā.

 

Papildinformācija:
Krista Luīze Priedīte
Komunikācijas speciāliste
Mob. 26238231
E-pasts: krista.priedite@ltv.lv