Deja Kultūrizglītība
Rīgas Baleta skola izsludina jauno audzēkņu uzņemšanu 2024./2025. mācību gadam - afiša

MIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” Rīgas Baleta skola ir vienīgā valsts profesionālā baleta skola Latvijā, kurā tās audzēkņi var iegūt profesionālo kvalifikāciju “baletdejotāja/s” un “laikmetīgās dejas dejotāja/s” un iegūt profesionālās vidējās izglītības diplomu. Skola īsteno profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības programmas. Skolā ir iespējams apgūt gan klasisko, gan laikmetīgo deju.

MIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” Rīgas Baleta skola izsludina jauno audzēkņu uzņemšanu 2024./2025. mācību gadam un aicina mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmā “Klasiskā deja” (pēc 4. klases) un profesionālās vidējās izglītības programmās “Deja” un “Laikmetīgā deja (pēc 9. klases).

Dokumentu pieņemšana norisinās elektroniski no 2024. gada 7. maija līdz 7. jūnijam, sūtot dokumentus uz skolas e-pastu uznemsana.rbs@nmv.lv

Iestājeksāmeni norisināsies Rīgas Baleta skolā (Kalnciema iela 12, Rīga) šādos datumos:

  • 12. jūnijā – profesionālās vidējās izglītības programmā “Laikmetīgā deja” (pēc 9. klases)
  • 14. jūnijā – profesionālās vidējās izglītības programmā “Klasiskā deja” (pēc 9. klases)
  • 17., 18. jūnijā – profesionālās ievirzes izglītības programmā “Klasiskā deja” (pēc 4. klases)

Izglītojamo uzņemšanas noteikumi, iesniegumu formas un informācija par iestājeksāmeniem ir pieejama Rīgas Baleta skolas tīmekļvietnē www.rbskola.lv sadaļā Uzņemšana.

 

Informāciju sagatavoja:
Agnese Zvaigzne
agnese.zvaigzne@nmv.lv