Jaunais Rīgas teātris piedāvā skatītājiem jau astoto jauniestudējumu šajā sezonā. Teātra Mazajā zālē turpinām eksperimentēt un pārsteigt. Maijā izrādi veido režisore Kristīne Vītola, kura, iedvesmojoties no reālu cilvēku pieredzes un stāstiem, Deivida Linča filmām, filozofa Džordžo Agambena domām, kā arī daudzām citām idejām un sakritībām sev apkārt, ir radījusi oriģināllugu “Nezināms objekts ir piezemējies”.
Ceļojums stāstos par citplanētiešiem pārtop mēģinājumā pārvarēt kosmisko vientulību un mūžīgajos sevis, būtības, patiesības un patiesuma meklējumos. Izrāde ir kā nolaupīšanas gadījuma atstāsts, kas, iespējams, beidzas ar nolaupīšanu.
Režisore Kristīne Vītola papildina: “Izrāde kā sapņaina un abstrakta pieredze ved skatītāju uz iespējamu satikšanos ar nezināmo, atverot telpu intuīcijai, iekšējai pieredzei un cilvēka vērojumam, kurā iespējams ieraudzīt un atrast sevi pašu.”
Jauniestudējumu veido autore, režisore, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Kristīne Vītola, gaismu mākslinieks Niks Cipruss un mūzikas autors Ivars Krasts. Lomās — Elita Kļaviņa, Jevgēnijs Isajevs, Ivars Krasts un Dāvids Pētersons.
Pirmizrāde Jaunā Rīgas teātra Mazajā zālē 2025. gada 29. maijā.
Biļetes uz izrādēm maijā un jūnijā ir izpārdotas. Biļetes uz izrādēm septembrī būs pieejamas no 21. maija.
Informāciju sagatavoja:
Inga Liepiņa
tālr.: +371 67283225, +371 29174775
e-pasts: inga@jrt.lv