EEZ grantu programma
EEA_logo

2021. gada 24. martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Kultūras ministriju (KM), Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociāciju un Norvēģijas Mākslas padomi organizē Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) grantu Reģionālās attīstības un kultūras programmas tiešsaistes atklāšanas pasākumu. Pašvaldības, uzņēmēji, kultūras darbinieki un citi interesenti ir aicināti piedalīties pasākumā, lai uzzinātu par programmas piedāvātajām iespējām un aktualitātēm.

Pasākumu atklās VARAM ministrs Artūrs Toms Plešs, KM valsts sekretāra vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš, kā arī Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar programmas plānotajiem projektiem uzņēmējdarbības atbalstam, labai pārvaldībai un sabiedrības integrācijas stiprināšanai, kā arī projektu konkursiem uzņēmējdarbības un kultūras jomā. Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties interaktīvā konkursā par Latviju un Norvēģiju, kā arī par programmu.

Atklāšanas pasākums notiks tiešsaistes platformā Zoom no plkst. 11.00 līdz 13.00 (LV). Reģistrācija tiešsaistes pasākumam ir atvērta līdz 2021. gada 22. martam un reģistrētie dalībnieki uz e-pasta adresi saņems Zoom pasākuma piekļuves saiti. Tāpat tiks nodrošināta pasākuma tiešraide Facebook EEA and Norway Grants Latvia kontā. Pasākums notiks latviešu un angļu valodā, nodrošinot sinhrono tulkojumu reģistrētajiem dalībniekiem platformā Zoom.

Plašāka informācija par Reģionālās attīstības un kultūras programmu pieejama šeit. 

Piedalies EEZ grantu programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atklāšanas pasākuma programma