Teātris Atbalsts Ukrainai
suns

29. septembrī Latvijas Nacionālā teātra Jaunajā zālē pirmizrāde ukraiņu dramaturģes Marinas Smiļanecas ģimenes drāmai “Suņa māja”.

Stāsts par trīs brāļiem, kas pazaudējuši saikni cits ar citu. Tas, kas viņus joprojām vieno, ir tēva mājas, vecais suns Kubiks un… Viņa… Vienīgā. Vienīgā, kas var viņus samierināt. Nu, vai arī sanaidot uz visiem laikiem, izvelkot “no skapja” visus pagātnes noslēpumus…

“Domāju, katrs cilvēks zina un it kā arī saprot, cik svarīga ir ģimene, dzimta, paaudžu attiecības. Zina... bet vai mēs pa īstam to jūtam un vai mēs patiešām saprotam savas ģimenes, radinieku, māju nozīmi? Ko darīt, ja pārtrūkst emocionālā saikne un nekas nespēj dot mīlestību vai radīt aizsardzību? Vai ir vērts izlikties, ja pateicība, cieņa un sapratne jau sen zudusi...”

Režisore Larisa Semirozumenko.

Lomās: Ģirts Jakovļevs vai Jānis Skanis, Egils Melbārdis, Romāns Bargais, Uldis Siliņš, Jana Ļisova vai Elizabete Skrastiņa.

Radošā komanda:

Režisore Larisa Semirozumenko, scenogrāfs Valters Kristbergs, kostīmu māksliniece Jūlija Kristberga, gaismu māksliniece Krista Erdmane, video mākslininieks Toms Zeļģis, muzikālā noformējuma autore Sniedze Prauliņa.

Gaidot pirmizrādi, Nacionālais teātris 19. septembrī kopā ar biedrību “Tavi draugi” uzsāk labdarības akciju un aicina skatītājus nest uz teātri jaunas, siltas vīriešu zeķes un cimdus, kurus 19. oktobrī nosūtīsim Ukrainas karavīriem.

Biļetes teātra mājas lapā www.teatris.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Sekot līdzi Latvijas Nacionālā teātra aktualitātēm iespējams teātra mājaslapā www.teatris.lv un sociālajos tīklos Facebook, Twitter, Instagram.

 

 

Latvijas Nacionālā teātra
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Lolita Grāvīte
lolita.gravite@teatris.lv
25976675