Radošā Eiropa
Notiks seminārs par "Radošās Eiropas" Sadarbības projektu konkursu un Radošo industriju biznesa vides optimizēšanas iespējām projektos
Šī gada 13.novembrī notiks seminārs par "Radošās Eiropas" Sadarbības projektu konkursu un Radošo industriju biznesa vides optimizēšanas iespējām projektos


ES programmas „Radošā Eiropa” apakšprogrammas „Kultūra” un „Media” aicina apmeklēt informatīvo semināru, kurā stāstīsim par aktuālo „Radošās Eiropas” apakšprogrammas „Kultūra” Sadarbības projektu konkursu, galvenajām izmaiņām, kā arī ieteikumiem veiksmīga un kvalitatīva projekta iesniegšanai.
Būs iespēja uzzināt SIA „Stikla māja” pieredzi, iesaistoties „Radošās Eiropas” atbalstītā projektā.
 
Tā kā kapacitātes stiprināšana ir viena no ES programmas "Radošā Eiropa" prioritātēm, aicinām kultūras un radošo nozaru profesionāļus, kā arī citus interesentus uzklausīt vērtīgu informāciju gan par „Radošās Eiropas” apakšprogrammas „Media” šīs jomas atbalstīto  kursu iespējām, gan arī uzzināsim no Birgitas Haidsīkas (Birgit Heidsiek) par biznesa vides optimizēšanas iespējām savos projektos.
 
Birgita Haidsīka (Birgit Heidsiek) ir žurnāliste no Hamburgas, Vācijā, viena no "zaļās filmēšanas", videi draudzīgas filmu veidošanas kustības aizsācējām. Birgita ir autore starptautiskai sadarbības platformai greenfilmshooting.net, kas sniedz daudzpusīgu informāciju par ilgtspējīgas un videi draudzīgas filmu uzņemšanas iespējām un labajiem piemēriem. Greenfilmshooting atbalsta Hamburgas-Šlezvigas Holšteinas filmu fonds, kas jau kopš 2011. gada ir ieviesis videi draudzīgas filmēšanas ideju, piešķirot "zaļo sertifikātu" (Green Shooting Card) filmām, kuru veidošanā ievēroti kustības pamatprincipi.
 
Svarīgi: Birgitas Haidsīkas prezentācija un saruna notiks angļu valodā bez pieejama tulkojuma!

Laiks: 2019.gada 13.novembris, plkst. 11.00-17.00

Vieta: Viesnīca „Pullman Riga Old Town Hotel”– Jēkaba iela 24, Rīga, LV–1050

Semināra programma atrodama ŠEIT

Dalības pieteikšana semināram ŠEIT

Eiropas sadarbības projektu konkursa dokumetācija ŠEIT

Prezentācijas no semināra:

Programmas "Radošā Eiropa" apakšprogramma Kultūra

"Stikla māja" pieredzes stāsts