Notiks informatīvais seminārs par ES programmām

Š.g. 31.oktobrī mākslas galerijā „PUTTI”, Peitavas ielā 5, Rīgā, notiks bezmaksas informatīvais seminārs par ES programmām „Eiropa pilsoņiem”, „Radošā Eiropa” un par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) administrētajām ES programmām

Lai veicinātu organizāciju iesaisti projektos, Kultūras ministrijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem" informācijas punkts Latvijā aicina potenciālos projektu iesniedzējus piedalīties bezmaksas informatīvajā seminārā, kurš notiks š.g. 31.oktobrī plkst. 11:00 mākslas galerijā „PUTTI”, Peitavas ielā 5, Rīgā.

Semināra mērķis ir informēt Latvijas pašvaldību un to padotības iestāžu, kā arī nevalstisko organizāciju un biedrību pārstāvjus par programmu „Eiropa pilsoņiem”. Papildus seminārā tiks stāstīts arī par JSPA administrētajām ES programmām, kā arī par programmu „Radošā Eiropa”.

Informatīvais seminārs būs īpašs ar to, ka līdztekus informācijai par programmu piedāvātajām finansējuma iespējām projekta iesniedzēja pieredzē dalīsies biedrības „Ķekavas novada jaunatnes iniciatīvu centrs“ direktore Linda Arhinoviča, kura stāstīs par 2016.gadā atbalstīto ES programmas „Eiropa pilsoņiem” projektu „Challenges to Europe - Understand and Overcome Together” atbalsta apakšpasākumā 2.2. „Pašvaldību tīklojumi”, kurā organizācija „Ķekavas novada jaunatnes iniciatīvu centrs” darbojas kā sadarbības partneris. Papildus seminārā „Ķekavas novada jaunatnes iniciatīvu centra” direktore Linda Arhinoviča pastāstīs arī par Erasmus+ stratēģiskās partnerības k2 projekts „Promotion of key competences of youth by coworking concept approach in youth centres".

Semināra darba programma - ŠEIT

Pieteikšanās semināram - ŠEIT

Pieteikšanās semināram tikai elektroniski!